top of page
vestijums_tev_afisa_web.jpg

Koncerts 2 daļās. "IMANTS ZIEDONIS. VĒSTĪJUMS TEV"

27. augustā

17.00
Mālkalnā

Pirmajā daļā dosim iespēju atgriezties maģiskajā koncertuzvedumā "PAR TEVI", kas pirmizrādi piedzīvoja š.ģ. 4. maijā Tukuma pilsētas Kultūras namā, savukārt 27. augusta vakarā uzvedums tiks atskaņots īpašā gaisotnē brīvā dabā. Klausīsimies jaunās dzejnieces un stāstnieces Elzas Anastasijas Vasermanes balsī un iebridīsim ziedošā ķiršu krūmā gan Imanta Ziedoņa dzejā, gan orģināldzejoļos. Riharda Jakuško aranžētās melodijas savīsies ar Guntas Menģeles maģisko balsi, kuru paspilgtinās mūziķi: Atis Ozols (ģitāra), Sofija Ogarkova (čells), Artūrs Krišjānis Goba (klavieres).

To visu ar kustību grāciju līnijām, patiesā maigumā un vienlaikus dinamikā sapludinās stāstā NMV Rīgas Baleta skolas studenti Taisija Jansone un Kirils Solovejs.

Koncerta otrajā daļā skanēs Imanta Ziedoņa un Imanta Kalniņa dziesmas.
Starp dziesmām būs dzirdama Imanta Ziedoņa dzeja vai laikabiedru atmiņas Artūra Skrastiņa un Ilzes Ķuzules-Skratiņas lasījumā.

Piedalīsies: Artūrs Skrastiņš, Marts Kristiāns Kalniņš, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Jānis Strazdiņš, Kristiāna Stirāne, Elvijs Bušs, Jānis Miltiņš (klavieres), Jānis Bērziņš (ģitāra), Agate Ozoliņa (čells), Valters Sprūdžs (bass), Ivars Kalniņš (bungas).

Koncertā, caur šiem izpildītājiem, caur viņu dažādo paaudžu dzīves pieredzi un izpratni par to, kas ir mīlestība, dzimtenes sajūta un sava misija, radīsim atbildes, kas pateiktas Imanta Ziedoņa dzejā. Šī koncertprogramma ļaus pilnībā atkailināt dvēseli, tādējādi pietuvinoties kodolam, patiesumam, īstumam. 

Šī koncertprogramma būs kā piemineklis cilvēcībai caur Imanta Ziedoņa pateiktajiem vārdiem.

Ieeja bez maksas. Ērtībai lūgums līdzi ņemt savus krēslus vai pledus.

Uz vietas darbosies arī kafejnīca.

Notikumu organizē: Tukuma pilsētas Kultūras nams un Tukuma tūrisma informācijas centrs, atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page