TIEKAMIES TUKUMĀ

1. jūlijs - 31. augusts
Tukuma pilsētā un novadā

Lai krāsotu šī gada vasaru, iepriecinātu pilsētas un novada iedzīvotājus un, protams, viesus, Tukuma pašvaldības kultūras iestādes sadarbībā ar draugiem no nevalstiskajām organizācijām piedavā kultūras, mākslas un aktīvās atpūtas brīvdabas pasākumu ciklu Tiekamies Tukumā (TT). Tas mūsu pilsētā un tās apkārtnē no jūlija līdz pat septembrim.

TT būs aktīvs un aicinās lielus un mazus uzspēlēt strītbolu, piedalīties Ghetto Games futbola mačos, demonstrēt savas prasmes ielu deju kultūras batlos, izbraukt velo braucienā ar visu ģimeni, iemācīties noturēties uz supa, noskriet Stirnu buku pilsētas taku skrējienā TukumSmukumTaka un uzzināt ko noderīgu par veselīgu dzīvessveidu.

TT kino gardēžiem piedāvās piecus brīvdabas kino vakarus Pilsētas parkā, kuros varēs baudīt neprastas un pasaulē godalgotas filmas, kas sarūpētas sadarbībā ar Kinopunktu un Kino Bize. Kā arī radīs kino kopā ar Cinevilla 48 stundu fests.

TT radīs smaidus un aicinās mazos tukumniekus uz trīs izzinošiem rūķošanās notikumiem Pilsētas parkā, kur kopā ar Smaidu darbnīcu un viņu draugiem spēlēsies, lūkos atklāt – kas tas ir? un kārtīgi izdejosies. 

TT krāsos vasaru kopā ar Tukuma māksliniekiem un piedāvās gleznot pilsētas plenērā, darboties porcelāna darbnīcā, radīt neordinārus tērpus, vērot modes skati, sastapt muzikantus pilsētas ielās, iedzīvināt Tukuma Mākslas muzeja kolekcijas vecmeistaru darbus un TT brīvajā skatuvē atklāt radošus pārsteigumus mūsu pašu vidū.

TT baudīs siltos vasaras vakarus un choll’os kopā ar Igo, Kristīni Prauliņu, Dzelzs vilku, Triānas Parku, Karīnu Tatarinovu, Maiju Doveiku, Sesto Jūdzi, Apvienību Tev Tuvumā un citiem.

TT būs klasisks un aicinās visus daiļās mūzikas iedvesmotos uz koncertiem Durbes pils pagalmā, Tumes Kultūras namā un citviet, kur muzicēs tādi mākslinieki kā Evija Martinsone, Agnese Egliņa, Guntis Kuzma, Tenoru trio un LNOB orķestra mūziķi, Tango sin Quinto un Aija Vītoliņa, Mikus Abaroniņš un Dārta Tisenkopfa, Gunta Gelgote, Herta Hansena, Ilona Meija un citi.

TT iedziļināsies vertikālē kopā ar Tukuma Evaņģēliski luterisko baznīcu, Tukuma Muzeju, Vestardu Šimku, Mārci Auziņu un laikmetīgās dejas skolu DEMO, kā arī ceļos uz vidusslaikiem, atzīmējot Tukuma miesta 575.  un Muzeja Pils tornis 25. jubileju.

Vairāk informācijas par gaidāmajiem pasākumiem, apmeklējot www.visittukums.lv vai Tiekamies Tukumā Facebook lapu.

© 2020 Tukuma pilsētas Kultūras nams

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now