top of page

Latvijas valsts svētkiem veltītais koncertuzvedums “TAUTA mana ZEME”

18. novembrī, 2023
Tukumā

Mūsu tauta ir gājusi un ies cauri laiku laikiem

Latvju zemes spēks dod mums cietu gribu

Dod spēcīgu ticību, dod nesaraujamu pievilkšanās spēku

Tas viss - mūsu Latvijai…

Ar stāvovācijām noslēdzies Latvijas valsts svētkiem veltītais koncertuzvedums “TAUTA mana ZEME”.

Tukuma pilsētas Kultūras nams kopā ar Tukuma Novada Pašvadību katru gadu rūpējas, lai 18. novembrī gan tukumniekus, gan viesus pārsteigtu ar nebijušu un interesantu māksliniecisko koncepciju. Arī šoreiz mums bija svarīgi ne tikai radīt patriotisma sajūtas, bet arī izcelt savas pilsētas, novada cilvēkus un talantus. Izvēlētais repertuārs aizveda mūs rokmūzikas sajūtu pasaulē, kas lika atcerēties Atmodas laika spilgtās emocijas un pārdzīvojumus.

Paldies māksliniekiem, kas piedalījās un uzbūra maģiju uz skatuves Artūrs Dumbris, Mariuss Grencis, Elīna Krastiņa, Paula Mihailova, Rihards Saule, Zane Rozenberga, Ivars Ozols, Justs Liepiņš, Māris Radziņš, Kristaps Ezeriņš, Rinalds Jukna, Evelīna Bēniņa, Jēkabs Prančs.

Mākslinieciskā koncepcija un režija | Liene Bēniņa

Gaismu mākslinieks | Niks Rācenājs

Skaņu operators | Eduards Vilemsons

Par vizuālo tēlu rūpējās Denīze Dīķe un Līga Īstenā

Par vizuālo noformējumu gādāja Evita Kleinhofa

Paldies visai Tukuma pilsētas Kultūras nama komandai par padarīto darbu, lai būtu svētki. Aija Balandiņa, Rolands Belte, Valērijs Černejs, Līga Dzelzkalēja, Sandra Ernšteine-Birzgale, Liana Haslarova-Kozlovska, Taņa Kepkeviča, Intars Kleinhofs, Kristīne Missa, Marlēna Pastore, Pauls Penders, Līva Rācenāja, Linards Rācenājs, Marita Strautmane, Agita Stutiņa, Rita Turķe.

Foto: Mārcis Zeiferts

bottom of page