top of page

Breika un laikmetīgās dejas izrāde "MĒS" nominēta Dejas balvai 2021-2022

16. janvārī tika pasludināti nacionālās nozīmes apbalvojuma – Dejas balvas – pretendenti un mūža balvas dejas mākslā saņēmēji. Dejas balvas žūrija izvirzījusi nominantus 12 kategorijās, sniedzot ieskatu dejas daudzveidībā. Tukuma profesionālās ievirzes deju skolas "Demo" veidotā un Tukuma pilsētas Kultūras nama producētā izrāde "MĒS" ieguvusi nomināciju kategorijā "Mūsdienu deju iestudējums vai notikums".

Dejas balvas pasniegšanas ceremonija notiks 2023. gada 29. aprīlī jaunatklātajā Rīgas cirkā ar tiešraidi Latvijas Sabiedrisko mediju platformā LSM.lv.

No 1. aprīļa visi aicināti piedalīties "Dejas balvas 2021–2022" skatītāju balsojumā un izvēlēties divus skatītāju iemīļotākos darbus kategorijās "Dejas iestudējums" un "Dejas notikums".

Dejas balva ir augstākais apbalvojums profesionālajā dejas mākslā. Reizi divos gados to piešķir baletā, laikmetīgajā dejā, skatuviskajā tautas dejā un mūsdienu dejās par sasniegumiem jauniestudējumu, uzvedumu un dejas notikumu radīšanā, kā arī pedagoģiskajā un pētnieciskajā darbā.

bottom of page