top of page

MAZĀ BILŽU RĀMĪTĪ | Paula Saija un Trio Tresensus

4. jūlijā

19:00 
Durbes pils pagalmā

Dalībnieki:

Paula Saija | balss

Trio Tresensus Līga Griķe | kokle; Aigars Raumanis | saksofons; Uģis Upenieks | sitaminstrumenti

Koncertprogramma “Mazā bilžu rāmītī” ir sirsnīgs un jauks notikums, kas apvieno izcilu latviešu mūsdienu kamermūziku un cilvēku iemīļotas un labi zināmas dziesmas jaunā skanējumā. Lieliskā dziedātāja Paula Saija izvēlējusies sev tuvas kompozīcijas, kuras Trio Tresensus aranžējumos iegūs smalkāku, niansētāku un nepierastāku noskaņu. Paula Saija bieži sadarbojusies ar Raimondu Paulu, tāpēc šajā programmā līdzās Imanta Kalniņa un Zigmara Liepiņa dziesmām iekļautas arī maestro melodijas.

Savukārt kameransamblis Trio Tresensus klausītājiem piedāvā saklausīt mūsdienu Latvijas komponistu skaņu gleznas - Gundegas Šmites humora pilnās “Variācijas par latviešu tautasdziesmu tēmām”, Uģa Prauliņa filozofiski apcerīgo “Interlūdiju” no cikla “Dzīvības koks”, Georga Pelēča pasakaini skaisto “Plaukstošo Jasmīnu”, kā arī Sniedzes Prauliņas un Ērika Mieža opusus. Un īpašs koncerta akcents - viena no visu laiku skaistākajām latviešu dziesmām - “Mazā bilžu rāmītī” pirmo reizi izskanēs versijā balsij, koklei, saksofonam un sitaminstrumentiem.

Programmā: Uģis Prauliņš, Imants Kalniņš, Sniedze Prauliņa, Kārlis Lācis, Renārs Kaupers, Gundega Šmite, Georgs Pelēcis, Raimonds Pauls, Ēriks Miezis, Zigmars Liepiņš

 

Ieeja EUR 10. Bērni, studenti, pensionāri, 3+ kartes īpašnieki, personas ar invaliditāti - 50%

Bērniem līdz 6 g. v. (ieskaitot) bez maksas. Biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.

Ērtībai lūgums līdzi ņemt savus krēslus vai pledus.

Notikumu organizē: Tukuma pilsētas Kultūras nams

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page