top of page

SIEVIEŠU KORIM NOKTIRNE 50 

21. janvārī
Tukuma pilsētas Kultūras namā

Šogad Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem aprit 150, un tieši pirms 50 gadiem jaundibinātais koris “Noktirne” Rasmas Valdmanes vadībā tur piedalījās pirmo reizi. 2023. gada 21. janvārī sanācām kopā Tukuma pilsētas Kultūras namā, lai izdziedātu dziesmu, izdziedātu sevi, izdziedātu mūžus, smelties spēku un svinētu nozīmīgo jubileju kopā.

Sieviešu kora "Noktirne" koncerts tika veidots divās atšķirīgās koncerta daļās. Viena bija veltījums dziesmai, otra - veltījums Noktirnei. Paldies visiem, kas piedalījās vērienīgā notikuma tapšanā: kora vadītājai Sanitai Apinei, kormeistarei Ritmai Zāģerei, kora prezidentei Dacei Ernšteinei, pianistei Inārai Vičmanei, Rihardam Jakuško ar pavadošo grupu, Dacei Lebedai par ievaddvārdiem, Paulai Mihailovai, kas mūs ieveda Noktirnes vakara noskaņās, mūsu draugiem Tukuma profesionālās ievirzes deju skolai ”Demo”, skaņu režisoram Artim Rūdienam, gaismu māksliniekam Nikam Rācenājam, koncerta režisorei Lienei Bēniņai, visai Tukuma pilsētas Kultūras nama komandai.

Būt Noktirnē, tas nozīmē būt vienam veselam, būt dziesmā, būt kopīgajās sajūtās ar visu sirdi un dvēseli. Noktirne tā gara atpūta, tie ir brīnišķīgi cilvēki, kas ļauj aizmirst ikdienas rūpes.

bottom of page