top of page

Izrāde | ZOBU FEJAS BALLĪTE

9. aprīlī

11:00  
Tukuma pilsētas Kultūras namā

Hei! Klāt ir koša saldumu ballīte – jautras dziesmas, dejas un, pats galvenais, - daudz gardu bonbongu! Zaķēns Toms un vāverīte Kuplastīte mielojas ar zemeņu konfektēm, bet tad pēkšņi izdzird ruksīša Rokko saucienus un lielo "AUČ"! Kas gan atgadījies Rokko? Šķiet, ka sivēnam ir sācis sāpēt zobiņš, ko nu? Brīnumainā Zobu feja dodas palīgā, lai kopā ar draugiem izzinātu visu par zobiņiem - gan tiem, kas ir piena, gan tiem, kas krokodilam mutē…

 

Būs jestri un saturīgi – atceries, smaids ir laime, kuru atradīsi paša deguna galā! 

Nāc uz lustīgu ballīti un uzzini vērtīgos zobiņu noslēpumus! 

Mērķauditorija: 2-10 gadus veci bērni - pirmskolas izglītības iestāžu un 1. līdz 4. klašu audzēkņi.

Īpašais viesis - aktrise Vita Baļčunaite

Ieeja: 6 EUR. Bezmaksas ieeja bērniem līdz 1 gadu vecumam (iesk.)

Biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.

Kopīgas labsajūtas labā, lūgums būt atsaucīgiem un saprotošiem!

!!! Ja biļetes kolektīvam apmeklējumam (klasei vai bērnudārza grupai) pērkat Biļešu Paradīzes kasē vai esat tās iegādājušies internetā, lūdzam pieteikt savu grupu Tukuma pilsētas Kultūras nama kasierei, norādot iestādi, atbildīgās personas vārdu un apmeklētāju skaitu. Tālrunis 28344637.

Tad pasākuma dienā būs iespēja ierādīt katrai grupai atsevišķu ģērbšanās vietu, kas organizatoriski atvieglos procesu, kad visiem laikus jānokļūst zālē.     

Notikumu organizē: SIA Jogitas pasākumi

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page