1555052591_573.jpg

VIENREIZ JAU VAR

12. martā plkst. 19.00
Tukuma pilsētas Kultūras namā

(!) Sakarā ar valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem visas stāvizrādes tiek pārceltas uz 2021. gadu. Tas nozīmē, ka arī 30. oktobrī Tukuma pilsētas Kultūras namā paredzētā Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde ir pārcelta, un tā notiks 2021. gada 12. martā plkst. 19.00.

(!) Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam jaunajā datumā.

- - - - - - -

Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde ar bufetes elementiem.

Baiba Sipeniece-Gavare: “2020.gada 21.februārī nosvinēju savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani  gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti  interesantus cilvēkus.

Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā".

Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

 

BIĻETES UZ PASĀKUMU IZPIRKTAS