top of page

VĀCIETIS. ZIEDONIS. JAKOVĻEVS

15. septembrī

16:00

Tukuma pilsētas Kultūras namā

Dalībnieki:
Katrīna Paula Felsberga | soprāns
Agnese Egliņa | klavieres
Guntars Freibergs | sitaminstrumenti
Ģirts Jakovļevs | aktieris


Programmā:

Imanta Ziedoņa un Ojāra Vācieša dzeja, Jura KARLSONA, Artura MASKATA, Aldoņa KALNIŅA, Jēkaba JANČEVSKA, Romualda KALSONA, Paula DAMBJA, Pētera PLAKIDA, Andra DZENĪŠA, Imanta ZEMZARA mūzikas skaņās.


Koncerta programmā dzirdēsim dzeju un latviešu vokālo kamermūziku ar mūsu izcilo dzejnieku Imanta Ziedoņa un Ojāra Vācieša vārdiem. 

Dzeju, kas Latvijas kultūrainā ir ierakstīta zelta burtiem, lasīs harizmātiskais aktieris Ģirts Jakovļevs. Un ne tikai dzeja, bet atmiņu stāsti un citāti no vēstulēm.
Vakara gaitā izskanēs dažādu paaudžu latviešu komponisti- Jēkabs Jančevskis, Romualds Kalsons, Pēteris Plakidis, Pauls Dambis, Imants Zemzaris un Arturs Maskats, kuri atšķirīgos laikos un katrs savā mūzikas valodā ieauduši abu dzejnieku vārdus. Tos atklās jaunā un talantīgā dziedātāja Katrīna Paula Felsberga un pieredzējušie mūziķi pianiste Agnese Egliņa un sitaminstrumentālists Guntars Freibergs.

 

Ieeja 10; 12 un 15 EUR. Bērni, studenti, pensionāri, 3+ kartes īpašnieki, personas ar invaliditāti - 50%. Biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.

Notikumu organizē: Tukuma pilsētas Kultūras nams​

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page