top of page
Tas_ir_laiks_web.jpg

Katrīna Gupalo un Edgars Vilcāns
koncertprogrammā “TAS IR LAIKS”

3. septembrī

19.00  
Tukuma pilsētas Kultūras namā

Ukraiņu-latviešu mūziķi Katrīna Gupalo un Edgars Vilcāns pirmo reizi satikās pirms gada, kad tapa himniskā dziesma "Resistance". Katrīna pulcēja vairāk kā 40 mūziķus projektā "Latvia for Ukraine" un nejauši mēdijos atrada informāciju par Edgaru, kurš Krievijas iebrukuma dēļ bija spiests pamest savas mājas un darbu Kijevā, un doties uz savu otro dzimteni - Latviju. Pavasarī abi piedalījās dažādos Ukrainas atbalsta koncertos, bet vasarā abi mūziķi sakomponēja radiohitu "Dur Prom". Tam sekoja humoristiskā dziesma "Masas" un vērienīgā kompozīcija ar Māra Čaklā vārdiem "Kamēr pret sauli kāpu".

Nu abi mūziķi ir nolēmuši iziet no ierakstu studijas un kopā kāpt uz skatuves, lai dotu spēku, cerību un gaišumu klausītājiem visā Latvijā. Katrīna un Edgrs ir radījuši koncertprogrammu "Tas ir laiks", kurā emocionāli un mūsdienīgi skanēs latviešu un ukraiņu spēka dziesmas. Tā būs mūzika no Zigmāra Liepiņa rokoperas "Lāčplēsis", Mārtiņa Brauna "Saule, Pērkons, Daugava",Raimonda Paula mūzika, Imanta Kalniņa "Piena ceļš", latviešu un ukraiņu slavenākās tautasdziesmas, Haralda Sīmaņa "Ezers", Raimonda Tigula saviļņojošie opusi, kā arī Katrīnas un Edgara radītās dziesmas.

Ieeja: 10, 15, 20 un 25 EUR. Biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.

Notikumu organizē: Tukuma pilsētas Kultūras nams

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page