top of page
patiesiba_par_bernu_audzinasanu.png

Riharda Čerkovska stāvizrāde | Patiesība par bērnu audzināšanu

19. oktobrī

19:00
Tukuma pilsētas Kultūras namā

“Esmu gatavs atklāt bērnu audzināšanas aizkulises, par kurām klusē daudzi vecāki, man nesaprotamu iemeslu dēļ! Pēdējos 3 gadus esmu pavadījis izolācijā ar saviem bērniem, un vienu brīdi man likās, ka es sajukšu prātā… Mājās mūžīga nekārtība, troksnis, strīdi… Jā, protams ir arī skaisti mirkļi, piemēram, kad bērni aizbrauc paciemoties pie vecvecākiem…”

Rakstnieks un komiķis Rihards Čerkovskis nāk klajā ar savu 5. stāvizrādi. Šoreiz tā būs par bērnu audzināšanu, bērnības traumām, dzīvi laukos, par iluzoru laimes sajūtu, ko internetā bieži rada jaunās māmiņas, par izglītības sistēmu un visu, kas saistīts par un ap bērnu audzināšanu!

Izrādes mērķis ir sapulcināt kopā vecākus, kas arī saskaras ar grūtībām bērnu audzināšanā, lai kopīgi viens otru atbalstītu, un iedrošinātu piedzīvot “Gaišāku nākotni”.

Kā arī uz izrādi tiek aicināti visi tie, kas vēl nav kļuvuši par jaunajiem vecākiem, šī izrāde viņiem var būt laba kontracepcija vai viela pārdomām…

Vecums: 18+

Ieeja: 10 EUR. Biļetes: bezrindas.lv  kā arī Tukuma pilsētas Kultūras nama kasē.

Notikumu organizē: SIA Riharda Čerkovska aģentūra


Pasākums tiks fotografēts un filmēts, minētie materiāli var tikt izmantoti publiskošanai/publicēšanai Pasākuma īstenotāja tīmekļvietnē, kā arī Projekta aktivitāšu publicitātes un sabiedrības informēšanas par Pasākuma īstenotāja darbību nolūkos.

bottom of page