NOSLĒPUMAINAIS
DĀRZS

22. oktobrī | 12.00 un 18.00
Tukuma pilsētas Kultūras namā

Ievērojot visus COVID-19 izplatīšanās ierobežosanas un piesardzības pasākumus, skolēnu brīvlaikā piedāvājam atkārtoti noskatīties filmu "Noslēpumainais dārzs".

Seansi Tukuma pilsētas Kultūras namā ceturtdien, 22. oktobrī, plkst. 12.00 un plkst. 18.00.

Pēc vecāku pēkšņās nāves Indijā 10 gadus vecās Mērijas dzīve apgriežas kājām gaisā. Meitene tiek nosūtīta uz Angliju, kur viņa sāk dzīvot nomaļā lauku īpašumā pie sava drūmā un nelaipnā tēvoča Arčibalda. Turklāt šai namā ir strikti noteikumi un Mēriju arvien uzrauga īgnā misis Medloka.

Tā kā meitenei nav īpaši daudz ko darīt, Mērija dienas vada, pētīdama apkārtni un pamazām atklādama ģimenes noslēpumus. Kādu dienu viņa uziet durtiņas uz slepenu dārzu, ko kādreiz ar mīlestību veidojusi un lolojusi Mērijas mirusī tante — Arčibalda sieva. Meitene arvien vairāk laika sāk pavadīt šajā dārzā un pamazām atklāj arī tā lielāko noslēpumu: dārzam ir maģiskas spējas.

Ģimenes filmu veidojis britu kinorežisors Marks Mandens (seriāls “Utopija”), bet galvenajās lomās godalgotie britu aktieri Kolins Fērts (“Karaļa runa”, “Vientuļais vīrs”, “Bridžitas Džounsas mazulis”) un Džūlija Voltersa (“Mērija Popinsa atgriežas”, “Harija Potera” filmu sērija, “Mamma Mia!”), kā arī jaunā aktrise Diksija Egeriksa (“Mazais svešinieks”).

Biļetes cena: EUR 2
 

Biļetes būs iespējams iegādāties Tukuma pilsētas Kultūras nama biļešu kasē tās darba laikā, kā arī stundu pirms pasākuma norises. Norēķināties iespējams tikai skaidrā naudā.

 

 

Tukuma pilsētas Kultūras nama kases darba laiks:
Otrdiena - piektdiena
10.00 - 18.00
 

 

 

© 2020 Tukuma pilsētas Kultūras nams

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now