top of page
muzika_balsij_un_gitarai_poster_web.jpg

MŪZIKA BALSIJ UN ĢITĀRAI | Aleksandra ŠPICBERGA un Vladimirs KUDRINS

29. oktobrī

17:00  
Tukuma ev.lut. baznīcā

Programmā latviešu komponistu dziesmas un pasaules mūzikas pērles.

Aleksandra un Vladimirs kopā muzicē no 2015. gada. Kopā veidotas dažādu mūzikas žanru programmas. Mūziķu repertuārā ir gan tautā iemīļotas latviešu autoru melodijas, gan spilgti akadēmiskās mūzikas paraugi. Īpaši tuvas duetam ir Imanta Kalniņa dziesmas un spāņu mūzika.

 

ALEKSANDRA ŠPICBERGA

Spilgta un daudzpusīga dziedātāja, kurai vienlīdz tuva ir kā akadēmiskā, tā baznīcas un tautas mūzika. Aktīvi koncertē, sadarbojoties ar dažādu žanru izpildītājmāksliniekiem. Izdoti trīs soloalbumi. Šogad augstu skatītāju un mūzikas kritiķu vērtējumu guvis Aleksandras sniegums koncertuzvedumos “Nestāstot” un “Laiks. Tu. Lūgšana”.

Aleksandra ir absolvējusi Rīgas Doma Kora skolu un šobrīd studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā profesora Andra Veismaņa kora diriģēšanas klasē.

 

VLADIMIRS KUDRINS

2016. gadā absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju pie prof. Juļusa Kurauska.

Jautāts par spilgtiem notikumiem profesionālajā karjerā, Vladimirs min Jūrmalas ģitāras festivāla organizēšanu 2017. gadā, nošu grāmatas “Pirmā burtnīca. Imants Kalniņš” izdošanu 2020. gadā, koncertus Oslo kopā ar Aleksandru Špicbergu un, protams, dalību ģitāristu konkursos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Līdzās aktīvai koncertdarbībai, Vladimiram ir 12 gadu pedagoģiskā pieredze. Viņš strādā par ģitārspēles pasniedzēju Jūrmalas Mūzikas vidusskolā un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā.

 

Ilgums ~1h 10 min
Ieeja bez maksas.

Notikumu organizē: Tukuma pilsētas Kultūras nams

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page