top of page
multizauri-2023-tukums-870x1920.jpg

Multimediāla izrāde bērniem "Multizauri"

2. aprīlī

12.00  
Tukuma pilsētas Kultūras namā

Vēlaties uzzināt kā dzīvoja šie dzīvnieki, kādā valodā viņi runāja? Katram skatītājam ir iespēja uzzināt visu detalizēti no dinozauru pasaules un kopīgi izpildīt ļoti sarežģītu misiju – kopā izglābt noslēpumaino dinozauru salu no vulkāna. Baidīties nebūs nepieciešams, jo katram šova skatītājam būs unikāla multifunkcionāla aproce ar kuru palīdzību būs iespēja kontrolēt vairākas darbības uz ekrāna, piemēram, dabas stihijas un pārvietoties laikā. Visu misiju kopā ar skatītājiem pavadīs mūsu varonīgie un laipnie tēli, kurus tēlos profesionāli aktieri.
 
Pasākumā tu sagaidīsi: Muldimediālu interaktīvu šovu uz milzīga ekrāna, katram bērnam tiks piešķirta krāsaina aproce, lai kopā ar aktieriem izpildītu sarežģīto misiju un citus uzdevums kā apmācīt un dresēt dinozauru, dzīvās instalācijas.
 
Interaktīvās aproces: Katram bērnam uz šova laiku tiek piešķirtas unikālas gaismas aproces, lai kopā ar ekspedīcijas vadītājiem izpildītu misiju – izglābtu salu no vulkāna izvirduma.

Bez vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Pasākuma ilgums: ~1h

Biļetes: sākot no 7.43 EUR

Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu servisa" kasēs un internetā.

Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Uzņēmumiem un izglītības iestādēm par grupu biļetēm lūgums rakstit Whatsapp +371 28600213

Notikumu organizē: SIA Fiesta

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page