top of page

BREIKA UN LAIKMETĪGĀS DEJAS IZRĀDE
"MĒS" VEF KULTŪRAS PILĪ

Otrdien, 2022. gada 22. martā, plkst. 19.00 breika un laikmetīgās dejas izrāde “MĒS” notiks Rīgā, VEF Kultūras pilī.

“MĒS” ir dejas izrāde vienā cēlienā, ko izdejos Tukuma profesionālās ievirzes deju skolas Demo audzēkņi. Uzvedums apvieno laikmetīgo, mūsdienu un klasisko deju, kur plastika un grācija organiski saplūst ar breika un mūsdienu dejas savdabīgajiem ritmiem.

 

Izrādi papildinās dzīvā mūzika, kur savu interpretāciju "MĒS" vēstījumam piedāvās komponiste un pianiste Marika Šaripo, sitaminstrumentālists Pauls Ķierpe, čellists Pēteris Ozoliņš, kā arī solistes Sanita un Sanija Rozes jeb "DVĪNES".

Virkne izrādes horeogrāfiju veidotas Covid-19 ierobežojumu laikā ārtelpās, savukārt pats izrādes tapšanas process bijis nestandarta, kas manāms arī uzveduma scenogrāfiskajā un horeogrāfiskajā risinājumā.

Dailonis Rudēvics, Latvijas profesionālā baleta asociācija:

 

“Sarežģīto koncertuzvedumu ar pavadošo grupu, dejotāju lielu iedvesmu, aktiermeistarību, meiteņu grupu perfektu kustību vienādu izpildījumu, puišu Break dance akrobātisko kustību kāju sametieniem, salto kūleņiem, piruetēm uz galvas un pleciem, balansu uz vienas rokas, sarežģītiem kritieniem, ne tikai sakāpinātā fināla daļā skatītājos izraisīja skaļas sajūsmas ovācijas. Stundu garais uzvedums mani pārsteidza visa ansambļa disciplinētā simtprocentīgā atdevē. Reti gadās, kad viss saplūst vienā kodolā un rada brīnumu.”

Izrādes režisore – Liene Bēniņa

Horeogrāfi - Madara Aulaciema, Inita Upmale, Renaldas Stasiūnaitis, Anete Klapkalne, Zigmārs Lācis un Liene Bēniņa

Producents – Tukuma pilsētas Kultūras nams

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Biļetes cena: 7 EUR

bottom of page