Mammas-restarts_Instagram.png

MAMMAS
RESTARTS

līdz 9. maijam
Tukumā un tiešsaistē

TIEKAMIES TUKUMĀ komanda sagatavojusi īpašu mammu lutināšanas programmu MAMMAS RESTARTS! Tēti kopā ar bērniem svētkos aicināti sarūpēt dažādus patīkamus pārsteigumus, dāvinot mammām iespēju atpūsties!

Aktivitāšu mērķis ir mudināt ģimenes pavadīt laiku kopā un kvalitatīvi, tāpēc 9. maija svētki plānoti tā, lai bērni un vecāki varētu nodoties saturīgām un interesantām aktivitātēm.

Svētdien visas dienas garumā TIEKAMIES TUKUMĀ Facebook lapā skaties stāstus par mammām Tukuma novadā, bet vakara noslēgumā piedalies ģimenes viktorīnā, atbildot uz dažādiem jautājumiem par un ap mūsu mīļajām mammām!

Seko līdzi jaunumiem Tiekamies Tukumā Facebook lapā un pašvaldības tīmekļvietnē, lai uzzinātu kā sagaidīt un atzīmēt Māmiņdienu Tukumā!

MAMMAS RESTARTS tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu.

 

VISS PAR MANU MAMMU

 

Vai atceries, ka kādreiz, iepriecinot viens otru, mēs aizpildījām atmiņu klades? Ja gribi sagatavot un uzdāvināt mammai īpašu pārsteigumu, aizpildi anketu VISS PAR MANU MAMMU!

Aizpildi un izprintē vai izprintē un aizpildi!


(!) Mīļās mammas un tēti, dodiet arī saviem mazajiem ķipariem aizpildīt šo atmiņu klades ierakstu! Viņu atbildes būs mīlestības un pārsteigumu pilnas!

Mammas-restarts_Prata-speles.jpg

Vairāk par ģimenes viktorīnu MAMMAS RESTARTS un prāta spēļu turnīru KOPĀ ZINĀM VAIRĀK lasi šeit.