top of page
LOTE_UN_LIELDIENAS_TPKN_poster_web.jpg

Liepājas Leļļu teātra izrāde | LOTE UN LIELDIENAS. KRĀSU DETEKTĪVS

5. aprīlī

11.00  
Tukuma pilsētas Kultūras namā

Lieldienu nedēļā pie mums viesosies igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka radītā suņu meitene Lote no Izgudrotāju ciema. Zinātkārā un attapīgā Lote uzņemsies detektīva cienīgu uzdevumu un Liepājas Leļļu teātra izrādē glābs Lieldienu zaķi no graujošas katastrofas.
Lieldienu zaķim ir pazudušas visas krāsas. Viņš pamostas rītā, kad jāsāk olu krāsošana, bet, ak nelaime, – visas krāsas ir melnas! Lieldienu zaķis zvana komisāram Reksim, bet komisārs Reksis ir izbraucis un nevar palīdzēt. Bet tieši tajā brīdī ciemos piesakās Lote…,” tā gaidāmos piedzīvojumus ieskicē izrādes režisore Lelde Kaupuža.


Te arī viss sākas. Lieldienu zaķis īstenībā izrādās zaķene Līna, krāsu meklēšana izvēršas par īstu detektīvu, bet spriedzi saasina Lieldienu tuvošanās.


Lūgta raksturot izrādi Liepājas leļļu teātra aktrise un Lotes lomas tēlotāja Vija Mežale saka: “Izrāde ir par dzīvi. Par to kā mums katram gadās – ja pazūd kāda lieta, tad tev saskumst prāts un pazūd prieks. Bet tad, tad atnāk draugi un mēs atrodam prieku. Viss tā, kā dzīvē. Pēc patiesiem notikumiem.

Vecums | 3-12
Izrādes ilgums | 45 min

Režisore | LELDE KAUPUŽA
Lomās | DENISA BRAŠA, ILZE JURA, VIJA MEŽALE UN INGARS GUDERMANIS
Māksliniece | KRISTĪNE DEKOVICE
Gaismu mākslinieks | JĀNIS BRAŠS
Skaņu mākslinieks | KRISTAPS ŽILINSKIS

Ieeja: 3 EUR (bezmaksas ieeja bērniem vecumā līdz 3 gadiem, neaizņemot atsevišķu sēdvietu)

Lūgums, iegādājoties sēdvietas balkonā, izvērtēt bērna redzamības iespējas. Tukuma pilsētas Kultūras nama rekomendācija balkonā izvēlēties vietas bērniem vecumā 10+


Biļetes: "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā

Notikumu organizē: Tukuma pilsētas Kultūras nams

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page