top of page
krasu_un_liniju_tiksanas_novada_poster_saskanosanai copy.jpg

Krāsu un līniju tikšanās novadā | Tukuma Tēlotājmākslas Studijas izstāde

no 19. janvāra līdz 28. martam

Tukuma pilsētas Kultūras nama foajē

Biedrībā „Tukuma Tēlotājmākslas Studija” jau 14 gadus kopā darbojas pamatsastāvs - mākslinieki, vizuālās mākslas pedagogi un mākslas interesenti - dažādu profesiju pārstāvji. Studijā ir divas dalībnieku grupas, katra ar savu vadītāju – gleznotāju / pedagogu Sņežanu Tišleri un mākslinieci / pedagogu Ingu Brīniņu.

Studijas dalībnieki nāk gan no Tukuma, gan Tukuma novada - Sēmes, Pūres, Lestenes, Džūkstes, Irlavas, Kandavas un Engures. Katrā pieminētajā vietā ir kaut kas raksturīgs, mākslinieka skatījumu piesaistošs, tāpēc 2020.g. radās iecere apzināt un attēlot gleznās, grafikās un dekoratīvās kompozīcijās savas apkārtnes savdabību.

Kopš 2021.g. Tukuma novada Domes atbalstītā projekta ”Krāsu un līniju satikšanās novadā” ietvaros izveidotas vairākas tematiskas izstādes - “Ceļojumu piezīmes”, ”Krāsu lidojums” un ”Grafika. Linogriezumi.”, kas tikušas eksponētas Zentenes, Jaunsātu, Zantes un Pūres kultūras namos, kā arī Valsts Raiņa ģimnāzijā.

Izstādē piedalās:

Sņežana Tišlere, Jolanta Balode, Ilva Bārene, Marita Bērziņa, Katrīne Levāne, Egils Neihofers, Natālija Kroškina, Laila Ingevica, Oskars Krūmiņš, Ilze Antule, Dace Majevska, Solvita Subota, Ilze Legzdiņa, Inga Brīniņa, Aija Veinberga, Santa Brenča, Dace Lasmane, Inguna Smildzere, Inese Ļiņēviča.

Izstāde skatāma, apmeklējot Tukuma pilsētas Kultūras nama pasākumus.

bottom of page