top of page
Tukuma_makslas_skolas_izstade_foto_liva_lielmane_02.04.2032_4.jpg

Tukuma Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “IZAUGSME”

līdz 31. maijam
Tukuma pilsētas Kultūras nama foajē

Izstādē apskatei atlasīti Tukuma Mākslas skolas profesionālās ievirzes izglītības programmas “Vizuāli plastiskā māksla” vecāko kursu (4.-7.) audzēkņu radītie darbi.

No pirmā mācību uzdevuma līdz gatavam noslēguma darbam Mākslas skolas audzēkņi skolā pavada septiņus gadus, kur gūst prasmes, pieredzi un aug savā mākslinieciskajā varēšanā.

Izstādītie mākslas darbi parāda dažādus procesus un etapus audzēkņu apmācībā.

Daži mākslas darbi tapuši, apgūstot jaunas teorijas un prasmes, kā mācību uzdevumi, citi, savukārt, lai apliecinātu iegūtās zināšanas praksē kā patstāvīgais darbs. Izstādē iekļauti noslēguma darbi, kuros vērojami ilgi gaidītie darba augļi- pašu audzēkņu iedvesmas apvīti, iztēloti un radīti.

Mākslas skolas audzēkņi velta šos septiņus gadus, lai spētu brīvi izpausties un atklāt sevi vizuāli plastiskās mākslas valodā, kura viņus uzrunājusi jau kopš agras bērnības.

Audzēkņi savos darbos ir ielikuši emocijas, izmēģinājuši dažādas tehnikas un materiālus, spēlējušies ar gaismu un uzdrīkstējušies eksperimentēt ar krāsu bagātību tā parādot savas mākslinieciskās prasmes.

Patīkamu skatīšanos!

Ieeja bez maksas. Izstāde skatāma Tukuma pilsētas Kultūras nama pasākumu laikā.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page