top of page
Ziedonis_Tukuma_kn_web.png

Izstāde “Imanta Ziedoņa dzejas dārzā”

no 26. oktobra līdz 19. decembrim
Tukuma pilsētas Kultūras nama foajē

Biedrības “Tukuma Tēlotājmākslas studija” izstāde ir veltījums mūsu novadniekam Imantam Ziedonim, vienam no ievērojamākajiem Latvijas dzejniekiem, kura dzeja ir ieguvusi īpašu vietu mūsu sirdīs. Katra glezna šajā izstādē atklāj Imanta Ziedoņa dzejas dziļumu, bagātību un daudzveidību.

Mēs aicinām jūs iegrimt Imanta Ziedoņa pasaules skaistumā un domu dziļumā, izbaudot viņa dzeju caur katra mākslinieka skatapunktu. Imanta Ziedoņa dzeja vienmēr būs avots iedvesmai un pārdomām…

Biedrība “Tukuma Tēlotājmākslas studija” dibināta 2009. gada 11. decembrī. Tās darbības mērķi ir: attīstīt cilvēku radošo talantu un prasmes; rosināt interesi par mūžizglītību; veicināt sadarbību starp māksliniekiem, mākslas studijas dalībniekiem un skatītājiem; padziļināt izpratni par tēlotājmākslu un tās vietu kultūras attīstībā; veidot sadarbību ar citām organizācijām un biedriem.

Studijā darbojas 2 dalībnieku grupas, katra ar savu vadītāju: gleznotājas un pedagoģes Sņežanas Tišleres grupā regulāri darbojas 14 dalībnieki, savukārt, otrajā grupā ar vadītāju – mākslinieci un pedagoģi Ingu Brīniņu – 8 dalībnieki. Vēl 8 dalībnieki - interesenti piedalās konkrētos projektos. Studija aktīvi atbalsta dažādus pasākumus, kā arī regulāri veido dažādas tematiskas izstādes un dalībnieku personālizstādes.

Ieeja izstādē bez maksas.

Izstādi iespējams skatīt Tr.15:00-19:00; C.10:00-14:00 kā arī TPKN pasākumu laikā.

 

Izstādi organizē: Biedrība “Tukuma Tēlotājmākslas studija” sadarbībā ar Tukuma pilsētas Kultūras namu

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page