BP_VT_2.jpg

DULLĀ VISTA TURU

15. janvārī
13.00
Tukuma pilsētas Kultūras namā

Turu izskatās neparasti un nedēj olas – tas viņu padarījis par apsmieklu citām vistām. Bet viņas dzīve spēji mainās dienā, kad bijusī mūzikas skolotāja Izabella pieņem Turu uz dzīvi savā fermā un atklāj vistas slepeno talantu – viņa saprot cilvēkus, runā viņu valodā un turklāt arī skaisti dzied. Tomēr Izabella raizējas, ka tad, ja citi to uzzinās, izmantos Turu personīgā labuma gūšanai, tāpēc viņas kopīgi nolemj, ka labāk vistas talantu paturēt noslēpumā. Kad Izabella nonāk slimnīcā, Turu dodas piedzīvojumā, lai atrastu savu draudzeni. Ceļā viņa satiek desmit gadus veco Matiasu, kura tēvs ir cirka īpašnieks. Kopā viņi izveido satriecošu priekšnesumu, un Turu iemanto panākumus, naudu un slavu, kas gan nekavē talantīgās vistas apņēmību atrast Izabellu.

Aktieri: Armands Berģis, Gundars Silakaktiņš, Zane Aļļēna, Intars Rešetins, Ieva Kerēvica, Artis Drozdovs, Klāvs Mellis, Santa Didžus, Egils Melbārdis, Anastasija Rekuta-Dzordzevica

Filmas garums: 80 min

Biļetes cena: 2 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

 

(!) Lūdzam rūpīgi iepazīties ar biļešu iegādes un pasākuma apmeklēšanas nosacījumiem. Multfilma dublēta latviešu valodā.