top of page

IZPĀRDOTS!
Tukuma deju skolas DEMO sezonas noslēgums

16. jūnijā

18:00  
Tukuma pilsētas Kultūras namā

Deju studijas – skolas ”DEMO” 25. dzimšanas dienas svinības turpinās ar divdaļīgu koncertu Tukuma pilsētas Kultūras namā.  

 

1. daļa | ATZIŅAS

Ar skaņu un kustībām tiks atainoti patiesi pārdzīvojumi un iedzīvināti emocionālie brīži, kas balstīti gan uz pieredzi, gan atziņām, ko cilvēks gūst dzīves laikā. Pārdomu noskaņa mīsies ar ekspresīviem uzplaiksnījumiem. Papildināta ar īsmetrāžas izrādes “Domu simfonija” fragmentiem, šī koncerta daļa būs unikāls mūzikas un dejas šedevrs.

 

2. daļa | DAUDZ LAIMES

Kā jau dzimšanas dienas svinībām piederas, šī daļa būs viegls koncertšovs jeb drīzāk skaista deju kūka skatītājiem. Tiks demonstrētas aizgājušās sezonas vērtīgākās dejas, izpildītāji rādīs labāko sniegumu kā emocionālā, tā tehniskā ziņā, cerot uz skatītāju patiesu atsaucību un atbalstu. Protams, neizbēgama svinību daļa būs pārsteigumi.    

 

Koncerts 2 daļās ar starpbrīdi.

Darbosies kafejnīca.

Ieeja 10 EUR (līdz 31. maijam), 15 EUR (no 1. jūnija). Biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.

****

26. oktobrī Demo aicina uz pirmo salidojumu, kas rotaļīgā retrospekcijā atainos, kā 25 gados mainījušās dejas tendences un stils, kā veidojies un pārveidojies dejas pasniegšanas veids. Demo vienmēr un visos laikos ir bijis un būs kā otrās mājas, kā liela, vienota ģimene, kur dzimst talanti un ir iespēja gūt dzīves vislielākās mācības.

Salidojums būs iespēja atkal kopā pabūt visiem, kuri satikušies Demo un, kurus  kopā notur  mīlestība uz deju.

Tajā pašā dienā notiks arī grāmatas “No deju studijas līdz skolai” izdošanas svētki.

Notikumu organizē: Deju skola "Demo"

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page