top of page

DEJAS IZRĀDE "MĒS" VEF KULTŪRAS PILĪ NOSLĒDZAS AR STĀVOVĀCIJĀM

22. martā VEF Kultūras pilī uzstājās Tukuma profesionālās ievirzes deju skola "Demo" ar breika un laikmetīgās dejas uzvedumu "Mēs". Izrāde noslēdzās ar skatītāju stāvovācijām.

Izrādes producents Tukuma pilsētas Kultūras nams un deju skola "Demo" pateicas atbalstītājiem, bez kuriem šis notikums nebūtu iespējams: SIA Rotas, Immerman Woodworks, IKU Eduards, SIA Skrīne un Vilomix Baltic. Tāpat sakām paldies arī pasākuma informatīvajam atbalstītājam - E-klase.

Izrādes režisore un "Demo" vadītāja Liene Bēniņa stāsta, ka lepojas ar dejotājiem, horeogrāfiem un izrādes tehnisko komandu. Izrādes pozitīvās pēcsajūtas palīdz vairot arī lieliskās atsauksmes no skatītājiem un Latvijas deju scēnas prominencēm.

​​“Mēs” ir dejas izrāde vienā cēlienā, ko izdejo Tukuma profesionālās ievirzes deju skolas “Demo” audzēkņi. Uzvedums apvieno laikmetīgo, mūsdienu un klasisko deju, kur plastika un grācija organiski savijas ar breika un mūsdienu dejas savdabīgajiem ritmiem. Izrādi papildina dzīvā mūzika: komponiste un pianiste Marika Šaripo, sitaminstrumentālists Pauls Ķierpe, čellists Pēteris Ozoliņš, kā arī solistes Sanita un Sanija Rozes jeb "DVĪNES".

bottom of page