top of page

ŠIE DEJOTĀJI IR ELEKTRISKI! EKSPERTI PAR DEJU SKOLAS "DEMO" IZRĀDI "MĒS"

Tukuma profesionālās ievirzes deju skolas "Demo" breika un laikmetīgās dejas uzvedums "Mēs" savu pirmizrādi piedzīvoja 2022. gada 8. janvārī, bet jau 22. martā dejotāji uzstāsies VEF Kultūras pilī Rīgā.

Anna Pierhuroviča Dance.lv žurnāla mūsdienu deju redaktore, autore un praktizējoša dejas pedagoģe un repetitore:

“Demo” vadītājai un izrādes režisorei Lienei Bēniņai izdevies nokomplektēt patiesi brīnišķīgu skatuves komandu, lai sniegtu vienu no, manuprāt, kvalitatīvākajiem mūsdienu deju un dzīvās mūzikas apvienojumiem pēdējo piecu gadu laikā Latvijā.

Dailonis Rudovics ir  bijušais VDzDA “Sakta”, Operas un baleta teātra, Valsts Filharmonijas baleta solists, VDA “Daile” dejotājs un  repetitors, TDA “Lelde” vadītājs, horeogrāfs, Latvijas profesionālā baleta asociācijas domes pārstāvis:

Stundu garais uzvedums mani pārsteidza ar visa ansambļa disciplinēto simtprocentīgo atdevi. Reti gadās, ka viss saplūst vienā kodolā un rada brīnumu. Nesavtīgais pedagogu darbs sarežģītajos pandēmijas apstākļos, dejotāju alkas pēc skatuves un skatītājiem koncertu darīja neaizmirstamu.

Vairāk par atsauksmēm: https://dance.lv/

Biļetes uz breika un laikmetīgās dejas "Mēs" uzvedumu VEF Kultūras pilī 22. martā: https://www.bilesuparadize.lv/

“MĒS” ir dejas izrāde vienā cēlienā. Uzvedums apvieno laikmetīgo, mūsdienu un klasisko deju, kur plastika un grācija tiek organiski savienota ar breika un mūsdienu dejas savdabīgajiem ritmiem. Izrādi papildinās dzīvā mūzika, kur savu interpretāciju MĒS vēstījumam piedāvās komponiste un pianiste Marika Šaripo, sitaminstrumentālists Pauls Ķierpe, čellists Pēteris Ozoliņš, kā arī solistes Sanita un Sanija Rozes jeb "DVĪNES".

Izrādes režisore – Liene Bēniņa; horeogrāfi – Madara Aulaciema, Inita Upmale, Renaldas Stasiūnaitis, Anete Klapkalne, Zigmārs Lācis un Liene Bēniņa, producents – Tukuma pilsētas Kultūras nams.

bottom of page