Mes_2.jpg

BREIKA UN LAIKMETĪGĀS DEJAS IZRĀDE "MĒS"

23. janvārī

17.00
Tukuma pilsētas Kultūras namā

Aizvadīta breika un laikmetīgās dejas izrāde "Mēs", ceļš  uz izrādi bijis smags, jo izrāde pandēmijas dēļ atcelta vairākas reizes. Neskatoties uz  grūtībām un ierobežojumiem, pilnībā izpārdotā izrāde sagaidīja savus skatītājus pirmizrādē 8. janvāra vakarā. Iepriecinot savus fanus un atbalstītājus, iestudējums tiks izrādīts vēlreiz - 23. janvārī plkst. 17.00.

Izrāde apvienos gan laikmetīgo, gan klasisko deju. Plastika un grācija organiski apvienosies ar breika savdabīgajiem ritmiem. Stāsts “Mēs” ikvienam dos iespēju paraudzīties uz sevi no malas. Vienā elpā un telpā mēs esam nākuši šai pasaulē, lai dzīvotu, priecātos, smaidītu un vienkārši būtu…

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Biļetes cena: 5 EUR.

(!) Pirms biļešu iegādes lūdzam rūpīgi iepazīties ar iegādes un apmeklējuma nosacījumiem. Izrādes dienā biļetes cena: 10 EUR.

Izrādes īpašo unikalitāti radīs dzīvā mūzika: komponiste un pianiste Marika Šaripo, sitaminstrumentālists Pauls Ķierpe, čellists Pēteris Ozoliņš, kā arī solistes Sanita un Sanija Rozes jeb "DVĪNES".
 

Dejos Tukuma deju skolas ”Demo” 5. klases, kā arī 2., 3. kursa audzēkņi grupās Juniores vecākās, Pamatsastāvs un Sin Crew.

Horeogrāfi:

Zigmārs Lācis

Madara Aulaciema

Inita Upmale

Renaldas Stasiūnaitis

Anete Klapkalne

Radošā komanda:
Izrādes režisore un horeogrāfe | Liene Bēniņa
Skaņu režisors | Artis Rūdiens
Muzikālā materiāla apstrāde | Valērijs Černejs
Gaismu režisors | Niks Rācenājs

Izrādes ilgums: 1 stunda

Pasākums notiek norišu cikla “Tiekamies Tukumā” ietvaros.