top of page
atspulgs kustiba_2023_saskanosanai_web.jpg

Laikmetīgā deja pilsētā "ATSPULGS KUSTĪBĀ"

18. jūnijā

12.00 - 24.00  
Tukumā

Šī gada programmā iekļautas dažādas izrādes, 5 no tām būs jaundarbi.


Notikumā piedalīsies horeogrāfi: Liene Grava, Kristīne Brīniņa, Olga Žitluhina, Dmitrijs Gaitjukevičs, Liene Bēniņa u.c. kā arī Rīgas Baleta skola, Latvijas Kultūras akadēmija, biedrība LAUKKU.


Pasākums šogad koncentrēts 3 galvenajās norises vietās: “Tukku Magi” (bij. fermentu rūpnīcas teritorija), peldvieta mežā pie Melnezera un, īpaši atzīmējot dzejnieka Imanta Ziedoņa 90. dzimšanas dienu, Ziedoņa dārzs Mālkalnā. Tomēr atsevišķas aktivitātes norisināsies arī citviet pilsētvidē.

 

Drīzumā publicēsim arī programmu un plānotās aktivitātes. Sekojiet jaunumiem!

Ieeja bez maksas, pateicoties projekta atbalstītājiem.

Notikumu organizē Tukuma profesionālās ievirzes deju skola "DEMO", Tukuma pilsētas Kultūras nams un Tukuma tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Tukuma novada pašvaldību, Kultūras ministriju, Latvijas Kultūras akadēmiju un MIKC "Nacionālā Mākslu vidusskola" Rīgas Baleta skolu.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page