top of page
Atmina_tik_rozes_vien_Tukuma_kn_web.png

Izstāde “Atmiņā tik rozes vien”

līdz 24. oktobrim 
Tukuma pilsētas Kultūras nama foajē

Biedrības “Tukuma Tēlotājmākslas studija” izstāde savas durvis ver rudens sākumā un ir kā krāsains Rožu svētku atspulgs. Tā veltīta ziedu karalienes skaistumam, elegancei un daudzveidībai, piedāvājot apmeklētājiem iespēju aizceļot rožu pasaulē un iztēlē gremdēties burvīgajās smaržās.

Izstādes galvenais mērķis ir atsaukt atmiņā rožu skaistumu un daudzkrāsainību, pārnesot to uz gleznām. Katrs darbs ir kā mākslinieciski izstrādāts rozes portrets, kas uzsver neatkārtojamā zieda burvību un tā krāšņumu dažādās izpausmēs - no svaigiem pumpuriem līdz pilnīgas uzplaukšanas priekam.

"Atmiņā tik rozes vien" ļauj skatītājiem liegi ieslīgt rožu brīnumainajā pasaulē un pat rudenī ik mirkli atgādina par aizgājušās vasaras skaistumu …

Izstādē skatāmi Jolantas Balodes, Ilvas Bārenes, Maritas Bērziņas, Natālijas Kroškinas, Ilzes Legzdiņas, Daces Majevskas, Solvitas Subotas un grupas vadītājas Sņežanas Tišleres radošie darbi.

 

Biedrība “Tukuma Tēlotājmākslas studija” dibināta 2009. gada 11. decembrī. Tās darbības mērķi ir: attīstīt cilvēku radošo talantu un prasmes; rosināt interesi par mūžizglītību; veicināt sadarbību starp māksliniekiem, mākslas studijas dalībniekiem un skatītājiem; padziļināt izpratni par tēlotājmākslu un tās vietu kultūras attīstībā; veidot sadarbību ar citām organizācijām un biedriem.

Studijā darbojas 2 dalībnieku grupas, katra ar savu vadītāju: gleznotājas un pedagoģes Sņežanas Tišleres grupā regulāri darbojas 14 dalībnieki, savukārt, otrajā grupā ar vadītāju – mākslinieci un pedagoģi Ingu Brīniņu – 8 dalībnieki. Vēl 8 dalībnieki - interesenti piedalās konkrētos projektos. Studija aktīvi atbalsta dažādus pasākumus, kā arī regulāri veido dažādas tematiskas izstādes un dalībnieku personālizstādes.

Ieeja izstādē bez maksas.

Izstādi iespējams skatīt Tr.15:00-19:00; C.10:00-14:00 kā arī TPKN pasākumu laikā.

 

Izstādi organizē: Biedrība “Tukuma Tēlotājmākslas studija” sadarbībā ar Tukuma pilsētas Kultūras namu

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Tukuma pilsētas Kultūras nama mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

bottom of page